درباره نقل و انتقالات باشگاه یوونتوس

درنقل و انتقالات تابستانی۲۰۱۶ تیم یوونتوس گل کاشت و باجذب ستارگان نامدار و جوانان آینده دار باعث بهت و حیرت همه شد و توانست گونزالو هیگواین مهاجم ناپولی،میرالم پیانیچ هافبک آاس رم،مهدی بن عطیه مدافع تیم بایرن مونیخ،دنی آلوز مدافع نام آشنای تیم بارسلونا،رولاندو ماندراگورا هافبک جوان تیم پسکارا و مارکو پیاتسا وینگر آینده دار تیم دیناموزاگرب کرواسی را خریداری نماید و همچنین توانستند دوباره خوان کوادرادو را از چلسی به یووه برگردونن و قهرمان بلامنازع نقل و انتقالات سری آ حتی می توان گفت اروپا لقب بگیرد که حتی موفق تر از نقل و انتقالات تیمهای بارسلونا و رئال مادرید و منچسترسیتی عمل کرد.
تا اینکه در فاصله یک ماه مانده به پایان نقل وانتقالات تابستان،خبری جنجالی و شوک آور به گوش رسید که پل پوگبا ستاره فرانسوی تیم یوونتوس در ازای قراردادی گزاف به تیم منچستریونایتد برگشت و تبدیل به گرانقیمت ترین بازیکن جهان شد که باعث خشم هواداران یوونتوس شد و شیرینی خریدهای پیانیچ و هیگواین و دنی آلوز رو به کام یوونتوسی ها تلخ کرد،و باعث شود یوونتوس در پست هافبک دچار کمبود شود.که چه بسا اگر پوگبا در یووه می ماند یوونتوس تبدیل به بالانس ترین و کامل ترین تیم اروپا تبدیل میشد.
به هرحال این اتفاق رخ داد و این وسط در شهر تورین و حوالی باشگاه یوونتوس،خیلی ها مقصر رفتن پوگبا رو گردن همدیگر می انداختند و خیلی ها می گفتند پوگبا رو فروختند تا پول خرید هیگواین جور شود و تراز مالی یوونتوس مثبت شود و آن طرف مقابل هم بپه ماروتا مدیر نقل و انتقالات یوونتوس می گفت که ماقصدفروش پوگبا نداشتیم و پوگبا خودش خواست به منچستربرگرده و فروش پوگبا ربطی به خرید هیگواین نداشت.
حالا این وسط فروش پوگبا چه به خرید هیگواین ربط داشته باشه یا چه نداشته باشه ، بر فرض مثال ما می گوییم یوونتوس ،سند جدایی پوگبا رو امضاکرد تا پول هیگواین جور شود. بااین حال اگر یووه قصدچنین کاری رو داشت بهتر بود پوگبا را در یووه نگه می داشت و به جایش می رفت اورا و لخشتاینر و هرنانس و مانژوکیچ رو میفروخت و بند فسخ کینگزلی کومن را هم فعال می کرد و کومن را به مبلغ ۲۰میلیون یورو به بایرن مونیخ می فروخت و به اندازه پول فروش پوگبا به منچستر یونایتد نصیب یوونتوس میشد .پل لیرولا جانشین لخشتاینر می شد.
آساموا و فدریکو ماتیلو از پست هافبک به دفاع چپ می آمدند و جانشین اورا می شدند. و زازا در یوونتوس می ماند و ذخیره هیگواین میشد و یعنی میشه گفت هیگواین جانشین مانژوکیچ میشد آنوقت عملکرد یوونتوس در نقل و انتقالات نمره۱۰ از ۱۰ می شد.
در حال حاضر که در نقل و انتقالات زمستانی به سر می بریم. یوونتوس موفق شده توماس رینکون هافبک جنوا رو بخره و گفته شده رودریگو بنتاکور هافبک جوان بوکاجونیورزآرژانتین هم در ژانویه به یووه اضافه میشه که با اومدن رینکون و بنتاکور به یوونتوس مسئولان یووه نباید مرتکب اشتباه بشن و هافبک بفروشن چون رینکون جانشین آساموا شده و پاتریس اورا دفاع چپ یووه از تیم جدا میشه و به یکی از تیمهای منچستر یونایتد یا والنسیا میره و آساموا و حتی فدریکو ماتیلو از پست هافبک به سمت چپ خط دفاعی منتقل خواهندشد و جانشین اورا می شوند تا اینکه لیگ سری آ تمام بشه آنوقت در تابستان آینده کوادو آساموا در لیست فروش قرار بگیره و سئاد کولاسیناچ مدافع چپ۲۳ساله بوسنیایی تیم شالکه به یوونتوس خواهد آمد و جانشین آساموا در سمت چپ خط دفاعی یوونتوس و ذخیره آلکس ساندرو خواهدشد.
همچنین حتی بااومدن رودریگو بنتاکور به یوونتوس، مسئولین یوونتوس نباید هرنانس یا لمینا را بفروشن . چون بنتاکور جانشین رولاندوماندراگورا می شود و ماندراگورا قرضی به تیم سابقش یعنی پسکارا برمیگردد. و زمانی که بتوانند استفان انزونزی هافبک سویا رو بخرند آنوقت مجوز خروج هرنانس رو صادر کنند اما یوونتوسی ها بهتر است هرنانس رو نگه دارند و لمینا رو بفروشند به دلیل اینکه رینکون و بنتاکور و انزونزی هم پست لمینا هستند و هرنانس در پست تریکوارتیستا بازی می کند و یووه به جز هرنانس تریکوارتیستای دیگری ندارد و از میرالم پیانیچ در پست رجیستا به کار گرفته می شود مگر اینکه به پست تریکوارتیستا منتقل شود.
این مطلب چه حسی به شما میده؟
8 :thumbsup: Thumbsup
6 :heart: Heart
2 :joy: Joy
4 :heart_eyes: Heart_eyes
2 :blush: Blush
0 :cry: Cry
0 :rage: Rage

پاسخ دهید