کنفرانس خبری پس از بازی

“مربی لوچانو اسپاله تی” از تصمیمش بر بازی دادن به”جرسون سانتوس” برزیلی دفاع میکند ولی اعتراف میکند که یووه در نبردهای تک به تک برتر بود.
“این اختلاف هفت امتیازی برایشان یک مزیت است و حالا ما بایستی بطرز باورنکردنی تلاش کنیم تا دوباره بهشان برسیم”
_آیا بازی دادن به»جرسون» که تجربه زیادی در سری آ ندارد آنهم در چنین دیدار مهمی، یک اشتباه محسوب نمیشود؟
“کسانیکه عقل درستی ندارند میتوانند همچین چیزی بگویند؛ کسانیکه نمیدانند چه میگویند میتوانند همچین چیزی بگویند. کارت زرد زودهنگامش روی بازیش تاثیر گذاشت ولی او را فرستادم تا نه مثل محمد صلاح بلکه بتواند از پسِ فیزیک بدنی بازیکنان یووه بویژه الکس ساندرو برآید و فکر میکنم خیلی هم خوب اینکار را انجام داد. صلاح نمیتوانست نود دقیقه بازی کند چون دوهفته غایب بود. بعد از تاثیری که گل زود هنگام هیگواین رویمان گذاشت، ما توانستیم به حالت اولمان برگردیم اما نشد که گل تساوی را بزنیم.”
“در اوخر بازی معلوم بود که باخته ایم. یووه در نبردهای تن به تن برتر بود و قدرتش را ثابت نمود. من همیشه به تیمم میگویم که قدرتش را در اوج نشان دهد نه اینکه آرزوهایش را اظهار کند و امروز یووه بود که خود را ثابت کرد.”
“در هر حال من نمایشمان در نیمه دوم را میپسندم؛ زمانیکه بهشان فشار آوردیم و خسته شان کردیم اما اینها را زمانی انجام دادیم که یووه برتر میدان شده بود؛ در ده دقیقه ابتدایی زمانیکه یووه برایمان مشکل ایجاد کرد، ما نباید دست روی دست میگذاشتیم. متاسفانه در اواخر بقدر کافی آمادگی بدنی برایمان نمانده بود. اما نگران نیستم چون ما در بین قویترین تیمهای سری آ هستیم.”
این مطلب چه حسی به شما میده؟
1 :thumbsup: Thumbsup
0 :heart: Heart
0 :joy: Joy
0 :heart_eyes: Heart_eyes
0 :blush: Blush
0 :cry: Cry
0 :rage: Rage

یک دیدگاه در “کنفرانس خبری پس از بازی

پاسخ دهید